Specjalista Utrzymania Ruchu z umiejętnością spawania

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest skandynawska firma, zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem i zakupem nowego parku maszynowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Utrzymania Ruchu z umiejętnością spawaniaMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego działania sprzętu produkcyjnego,
  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych, elektrycznych związanych z maszynami
  • Doświadczenie w spawaniu metalu
  • Ścisła współpraca z innymi działami produkcji

Wymagania:
  • Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia związanego z mechaniką
  • Doświadczenie w spawaniu metalu- jest wymogiem koniecznym
  • Doświadczenie w konserwacji sprzętu produkcyjnego (elektryka, mechanika)
  • Umiejętność czytania rysunku techninczego - jest wymogiem koniecznym
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV

Nasz Klient oferuje:
  • Stałą stabilną pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.