Specjalista/tka w dziale back office z językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy obecnie kandydatów/tek do działu zamówień.

Nr ref.: 39879
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wprowadzani zamówień do systemu
  • obsługa zamówień z centralnego portalu logistycznego
  • kontakty z Klientami dotyczące bieżącej współpracy
  • kontrola merytoryczna faktur oraz korygowanie błędnych faktur,
  • obsługa logistyczna dostaw,
  • współpraca z zewnętrzną firmą logistyczną
  • obsługa reklamacji
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z centralą w celu przeprocesowania zamówień)
  • doświadczenie w obsłudze klienta min 3 miesiące
  • znajomość programu word, excell mile widziany SAP
  • gotowość do pracy w godzinach 7.30-17.00 (wybrane 8h)

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole liczącym 20 osób
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • wynagrodzenie 4200 PLN brutto

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)