Specjalista/starszy specjalista ds. administracyjnych obiektu

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, ul. Twardowskiego 16, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • bieżący nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego budynku,
  • wybór Wykonawców i prowadzenie umów związanych z funkcjonowaniem budynku oraz planowanie i rozliczanie wydatków z nimi związanych (w tym m.in. umów dot. przeglądów gwarancyjnych urządzeń, umów na dostawę mediów, umowy na ochronę obiektu),
  • organizowanie i koordynowanie przeglądów gwarancyjnych,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych budynku, ewidencjonowanie i zgłaszanie ewentualnych awarii i uszkodzeń Gwarantowi budynku oraz nadzór nad ich usunięciem,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji administracyjnej i eksploatacyjnej oraz ewidencji dotyczącej budynku (w tym m.in. Książki obiektu),
  • przyjmowanie uwag i zgłoszeń Pracowników (m. in. za pośrednictwem platformy Helpdesk) i podejmowanie czynności zmierzających do ich realizacji,
  • udział w sporządzaniu dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych w zakresie prowadzonych spraw,
  • koordynowanie, we współpracy z Działem Spraw Organizacyjnych, zakupów produktów i usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budynku.

Oferujemy:

  • przyjazne miejsce pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego,
  • udział w szkoleniach oraz konferencjach,
  • bezpłatny parking w budynku,
  • służbowy telefon komórkowy oraz służbowy laptop,
  • możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • min. 6-miesięcznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, zdolności szybkiego uczenia się, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz samodzielnej organizacji i planowania pracy własnej, umiejętność podejmowania decyzji,
  • chęci nabywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych,
  • dobrej znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
  • umiejętności redagowania tekstów, opracowywania zestawień,
  • wysokiej kultury osobistej.

Wymagane dokumenty: CV, mile widziany list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV lub CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną do dnia 29 stycznia 2019 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia:

UP/DSO/45/2019

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki."

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.