Specjalista Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

MAM

Kędzierzyn-Koźle; Gliwice , śląskie

Opis stanowiska pracy

Duża instytucja finansowa w związku z rozwojem sił sprzedaży na terenie Gliwic i Kędzierzyna-Koźla poszukuje kandydatów na stanowisko Eksperta Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

- sprzedaż to Twoja pasja i chcesz się w niej rozwijać,
- chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu i mieć możliwość awansu w strukturach sprzedaży,
- zależy Ci na systemie wynagrodzeń zbudowanym z części stałej i zmiennej w postaci premii,
- jesteś przedsiębiorcza/y oraz potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami biznesowymi,
- umiejętnie planujesz i organizujesz swoją pracę, dążąc do realizacji założonych celów sprzedażowych,
- masz prawo jazdy kategorii B i chęć podjęcia pracy jako mobilny sprzedawca.

Do Twoich zadań należeć będzie:

- nawiązywanie relacji z Klientami B2B, w tym z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw,
- analiza potrzeb oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami,
przygotowywanie kompleksowych rozwiązań w zakresie produktów ubezpieczeniowych dla klientów biznesowych,
- dbałość o wysokie standardy pracy i wysoką jakość oferowanych usług,
- sprzedaż produktu wyróżnionego w plebiscycie Gazety Finansowej na „Najlepsze Produkty dla MSP 2013”.

Oferujemy Ci:

- atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z części stałej oraz premii miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
- dofinansowanie do zakupu laptopa (laptop na własność Pracownika)
- unikatowy system benefitów, np. opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa,
- Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia