Specjalista sprzedaży [do sieci dystrybucji]

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-dystrybucyjnej, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za sprzedaż do sieci dystrybucji ( np Media Markt, Euro RTV etc). Jest to idealna rola dla osoby, która chciałaby poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze opieki nad istniejącym Klientem, a także ceni sobie przyjazne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest szanowana marka produkcyjno-dystrybucyjna, która w obliczu dynamicznego rozwoju poszukuje aktualnie Specjalisty ds Sprzedaży (kanał sprzedaży to Sieci Dystrybucji).

Opis stanowiska

  • Tworzenie planów sprzedażowych i budżetów dla obsługiwanych Klientów
  • Tworzenie strategii współpracy z przekazanymi Klientami sieci Retail wg przyjętej strategii firmy
  • Obsługa zamówień z systemu i poprzez inne formy składanych zleceń przez Klienta
  • Bieżąca analiza potrzeb i planowanie struktury produktowej, kontrola stanów magazynowych Klientów i odsprzedaż produktów w poszczególnych sieciach
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • Negocjacje warunków handlowych z Klientami w zgodzie z przyjętą strategią firmy oraz z przyjętymi zasadami działań rynkowych
  • Monitorowanie współpracy handlowej z klientami pozyskanymi poprzez analizę wyników współpracy
  • Badanie zadowolenia klientów, ocenę wykorzystania dostarczanych narzędzi wspierających
  • Monitorowanie pozycji rynkowej klienta oraz jego kondycji finansowej
  • Praca w systemach CRM

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży / współpracy z sieciami dystrybucyjnymi, zarządzaniu półką
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne - wysoko rozwinięte
  • Umiejętność współpracy z Kupcami w Sieciach Dystrybucji
  • Przyjazna i otwarta osobowość

Oferujemy

  • Praca w stabilnym i zgranym zespole
  • Premie sprzedażowe
  • Nowoczesne i dobrze zlokalizowane biuro
  • Sporadyczne wyjazdy na spotkania handlowe ( ok. raz w miesiącu)
  • Język angielski - mile widziany
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page