Specjalista/ Specjalistka ds. kalkulacji robót trakcyjnych (k/m)

STRABAG

Wrocław, dolnośląskie

STRABAG

Od: STRABAG
Miejsce pracy: Wrocław

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej– łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania:

  • analiza dokumentacji przetargowej i pozyskiwanie ofert na materiały niezbędne do wykonywania robót trakcyjnych oraz elektroenergetycznych
  • wycena kosztów robót trakcyjnych i elektroenergetycznych dla projektów "Buduj" lub "Projektuj i buduj"
  • pozyskiwanie ofert z branży SRK

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie, techniczne elektroenergetyczne lub pokrewne
  • doświadczenie w kalkulacji robót trakcyjnych i elektroenergetycznych mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line znajdujacy się pod przyciskiem "Aplikuj"

STRABAG Sp. z o. o.

Human Resource Consultant

Bożena Czekajska

Ul. Parzniewska 10

05-800 Pruszków/ Polska

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.