Opis stanowiska pracy

Social media
Zapraszamy do współpracy uczelnie, studentów, wykładowców
oraz prowadzących koła naukowe.

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU - Głos Młodych
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, która zakłada stworzenie i wdrożenie możliwie najlepszego systemu promocji i rozwoju artystów, naukowców, a także Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.
Nasz projekt umożliwia szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku, poprzez ich realizację w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie, rozwijaniu zdolności komunikacyjnych, umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii.
Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów, na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.
Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż. Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.

Zapraszamy do współpracy tych wszystkich, którzy w przyszłości chcą się związać z social mediami. Proponujemy staż /praktykę /wolontariat

Specjalista ds. social media

Jeżeli znasz choć cześć zagadnień wymienionych poniżej, napisz.

• Skuteczne, ukierunkowane na konkretne cele prowadzenie profili i fan page
• Tworzenie aplikacji Facebook (Facebook API)
• Wdrażanie rozwiązań Facebook Connect
• Prowadzenie pełnych kampanii
• Tworzenie reklam, zakup przestrzeni reklamowej na Facebooku
• Prowadzenie blogów oraz mikroblogów marek i organizacji
• Opracowanie i wdrażanie internetowej strategii marketingowej firmy
• Pozycjonowanie SEM i SEO oraz koordynowanie kampanii
• Monitorowanie podjętych aktywności, analiza statystyk
• Inicjowanie i realizacja projektów internetowych
• Aktywne wspieranie sprzedaży i zwiększanie jej efektywności
• Analiza rynku i konkurencji w Internecie
• Tworzenie tekstów marketingowych na portale społecznościowe zgodnie z zasadami webwritingu
• Współtworzenie kampanii online związanych z ofertą produktową
• Dbanie o jakość i estetykę strony internetowej
• Sporządzanie raportów z prowadzonych działań

• wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
• mile widziana praktyczna wiedza w zakresie narzędzi internetowych i programów statystycznych - SEM/SEO, Google Adwords, Google Analitics, Gemius Traffic;
• wiedza w zakresie planowania działań reklamowych i kreowania wizerunku firmy w Internecie (social media, fora internetowe), wspomagania sprzedaży, a także zagadnień marketingu internetowego
• doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych
• znajomość mediów społecznościowych
• mile widziana znajomość rynku e-commerce, trendów, rozwiązań, kierunków rozwoju
• podstawowa znajomość html, znajomość MS Office
• znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
• inicjatywa i proponowanie efektywnych rozwiązań
• duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
• znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop czy InDesign) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy;

• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach ( około 5-10 godzin tygodniowo)
• dla najlepszych umowę o dzieło, kontrakt menedżerski
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym, dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż, co możesz wnieść do Fundacji na rzecz promocji i rozwoju Głosu Młodych
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.

Prezentacja firmy

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU<br/><br/>Fundacja na rzecz p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media