Specjalista SEO

Netim

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na stanowisku Specjalisty SEO:

realizacja strategii SEO
optymalizacja stron
budowa i zarządzaniem zapleczem pozycjonerskim
zdobywanie linków
obsługa narzędzi wspomagających SEO
tworzenie raportów dla Klientów
analiza efektów i skuteczności poszczególnych działań
współpraca z copywriterami

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

wiedzy i doświadczenia w zakresie pozycjonowania stron internetowych
co najmniej podstawowej znajomości HTML, CSS, mile widziana znajomość PHP
znajomości popularnych CMS, w tym bardzo dobrej znajomości systemu WordPress
praktycznej umiejętności budowania serwisów wspierających SEO oraz pozyskiwania linków i ruchu dla tych stron
umiejętności pracy zespołowej
dobrej komunikacji i wysokiej kultury osobistej
inicjatywy, kreatywności i samodzielności w działaniu
nastawienia na rozwój i zdobywanie wiedzy
praktycznej znajomości Google Analytics

Oferujemy:
Ciekawą pracę pełną wyzwań
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w biurze w centrum miasta
Dobrą atmosferę pracy
Możliwość rozwoju

Prosimy nie zapomnieć o klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma Netim to agencja SEO&SEM. Prowadzimy ciekawe projekty zarów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premie za dobre wyniki
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce