Opis stanowiska pracy

Już ponad 3500 hoteli z różnych zakątków świata wie, że współpraca z nami owocuje większą liczbą rezerwacji. Od 10 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania rezerwacyjne, projektujemy responsywne i atrakcyjne strony internetowe, wspieramy hotelarzy w marketingu. Nagrody w międzynarodowych konkursach zdobywamy dzięki doświadczeniu ekspertów, którzy tworzą nasz zespół - może jesteś kolejnym z nich?

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie strategii pozycjonowania największych hoteli w Polsce
  • Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych naszych klientów
  • Przygotowywanie analiz SEO i raportowanie wyników
  • Wykorzystywanie szerokiej gamy narzędzi niezbędnych w codziennej pracy specjalisty SEO
  • Stałe poszerzanie wiedzy, a także wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w branży SEO na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Zaawansowana wiedza z zakresu technologicznego SEO
  • Aktualna wiedza na temat wytycznych Google dla WebMasterów i trendów w SEO poparta praktyką
  • Potwierdzone sukcesy w pozycjonowaniu stron internetowych
  • Znajomość zasad budowy witryn optymalnych pod kątem SEO
  • Doświadczenie w tworzeniu stron wspomagających pozycjonowanie
  • Umiejętności analizy i optymalizacji profili linkowych stron www
  • Praktyczna znajomość obsługi systemów typu CMS, a także HTML/CSS
  • Praktyczna znajomość popularnych CMSów, np. WordPress i Joomla
  • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
  • Sumienność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • MacBook - możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Stacjonarne szkolenia dedykowane dla pracowników w ramach współpracy z Google
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000 zł rocznie)
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego
  • Udział w szkoleniach Profitroom Academy
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Prywatna opieka medyczna
  • Workplace by Facebook - nowoczesne narzędzia komunikacji
  • Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w centrum Poznania
  • Atrakcyjne spotkania integracyjne
  • Codziennie świeże owoce

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inżynieria, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems