Brandkreacja Sp. z o.o.

SPECJALISTA SEO / SEM

Od: Brandkreacja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja

Firma Brandkreacja Sp. z o.o. jest firmą marketingową z doświadczoną ekipą specjalistów, którzy kompleksowo budują komunikację, kreują wizerunek, a także promują polskie oraz międzynarodowe firmy w świecie rzeczywistym i online.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 2-letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii w Google AdWords
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • dobra obsługa narzędzia Google Tag Manager
  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z SEO ( Min. Screaming Frog, Ahrefs ,Scrapebox)
  • ogólna wiedza o rynku reklamy Internetowej
  • znajomość Excel’a,
  • podstawowa znajomości języka HTML, Java Script
  • zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
  • zaangażowanie w realizowane projekty

Zadania:

  • Planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w Google AdWords / Double Click Search
  • Przygotowywanie raportów analitycznych
  • Prowadzenie, monitorowanie kampanii w innych systemach reklamowych niż Google AdWords
  • Uzyskanie pełnej certyfikacji Google AdWords + Google Analytics
  • Realizacja strategii SEO dla serwisów Firmy
  • Optymalizacja serwisów pod kątem SEO
  • Inicjowanie i prowadzenie przedsięwzięć związanych z SEO
  • Monitorowanie rynku i analiza działania SEO konkurencji
  • Analiza słów kluczowych
  • Budowanie zaplecza pozycjonerskiego wspierającego serwisy firmy (zwłaszcza E-commerce)
  • Tworzenie artykułów tematycznych pod potrzeby zaplecza pozycjonerskiego
  • Przygotowywanie analizy efektywności prowadzonych

Oferujemy:

  • Ciekawą dobrze płatną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym, zlokalizowanej w ścisłym centrum Warszawy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • Pracę w profesjonalnym wielojęzycznym zespole;
  • Uczestnictwo w targach branżowych w Polsce i za granicą;
  • Dobre warunki pracy.