Specjalista SCADA/ Inżynier SCADA

PMI Outsourcing Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • rozwiązywanie problemów z systemami SCADA,
  • miesięczne kontrole serwisowe systemów SCADA,
  • wspracie Klientów w zmianie transmisji danych,
  • obsługa, instalacja i konserwacja systemów,
  • przeglądy systemu (sprzętu oraz oprogramowania): na miejscu, na wyjazdach u klientów oraz zdalnie,
  • kontrola systemów nie objętych gwarancją,
  • udział w projektach o różnych rozmiarach i złożoności,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Elektryka lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy z systemami Scada,
  • doświadczenie z:
    • protokołami komunikacyjnymi (OPC, Modbus, DNP3, IEC 101, IEC 104),
    • konfiguracją PLC (np. tekstem strukturalnym),
    • protokołami TCP/IP,
    • rozwiązywaniem problemów w instalacjach elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • gotowość do podróży służbowych do Danii oraz USA.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie i udział w zróżnicowanych projektach,
  • szkolenia wprowadzające
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Prezentacja firmy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis