Specjalista przygotowania produkcji - inżynier lub technik - profil budownictwo.

Milimex S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Milimex S.A, firma budowlana istniejąca na rynku 25 lat, zajmująca się budową obiektów handlowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych do swojego działu prefabrykacji poszukuje Specjalistę przygotowania produkcji - inżynier lub technik - profil budownictwo.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w solidnej, stabilnej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ciekawą urozmaiconą pracę;

Od kandydatki /kandydata oczekujemy:

  • dokładności i analitycznego umysłu;
  • zainteresowania technologią dachów tarasów w tym dachów zielonych;
  • znajomości AutoCAD;
  • znajomości pakietu Office;
  • elementarnej wiedzy z kosztorysowania;
  • prawa jazdy kategorii B.

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Milimex S.A. z siedzibą w Siemianowicach Ślaskich jest firmą oferującą k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Inżynieria