Specjalista oraz Starszy specjalista ds. HR z językiem niemieckim (B2) i angielskim (B2)

Ework Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Do nowo tworzonego centrum kompetencyjnego w Krakowie szukamy ludzi, którzy będą wspierać i optymalizować procesy z sektora HR. Jeśli jesteś ambitny i lubisz podejmować nowe wyzwania, szukasz stabilnej pracy w międzynarodowym środowisku, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i znajomość języków obcych – koniecznie aplikuj!

Specjalista ds. HR z językiem niemieckim

Opis Stanowiska:

Nowo zatrudniona osoba będzie mogła rozwijać swoje umiejętności i wspomagać swoim doświadczeniem jeden z pięciu działów:

  • Employee Lifecycle Management (twardy HR)
  • Compensation & Benefits (świadczenia pozapłacowe i systemy premiowe)
  • Global Mobility (wsparcie zagranicznych pracowników)
  • Talent Acquisition (rekrutacja i selekcja)
  • Learning & Development (szkolenia)

Wymagania:

  • Chęć do rozwoju w branży HR
  • Wyższe wykształcenie - preferowane związane z branżą
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2– warunek koniczny
  • Znajomość języka angielskiego B2 – warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość systemów SAP HR będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Realną możliwość szybkiego rozwoju związaną z zatrudnieniem w nowo tworzonym Global Business Solutions Centre
  • Pełne przeszkolenie z zakresu procesów i używanych narzędzi
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowych benefitów ( w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, karta Multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.