specjalista od VideoBloga

ProPartner

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dotyczy: oferta pracy dla specjalisty od techniki video i redakcja materiałów videoblog.

Opis portalu: portal dyskusyjny, który działa od kilku miesięcy. Obecnie planujemy rozbudowę o videoblog.

Profil kandydata: oferta kierowana głównie do studentów, w szczególności o kierunkach społecznych, historycznych, filozoficznych i politycznych, ale chętnie również ekonomii lub innych. Oferta nie jest kierowana do obecnych lub byłych dziennikarzy. Preferowani są kandydaci młodzi, w tym studenci. Nie jest wymagane doświadczenie redakcyjne. Co więcej, doświadczenie redakcyjne obniża szanse kandydatów. Wymagane są szerokie horyzonty i ciekawość świata oraz poprawna polszczyzna.

Obowiązki: kręcenie video, techniczna i redakcyjna obróbka materiałów video, publikacja na youtube.

Możliwości: obecnie rekrutujemy kilku osób do współpracy na podstawie umowy o dzieło, wyłącznie. Możliwość pracy przy nowym projekcie, możliwość nauczenia się współczesnego dziennikarstwa w branży internetowej.

Spotkanie rekrutacyjne: przewidujemy spotkanie 2-3h z kandydatami (prawdopodobnie piątek 19 września 2014 o godzinie 11:00, centrum Warszawy) w celach prezentacji projektu i omówienia obowiązków. Po potwierdzeniu zainteresowania, prześlemy zaproszenie i podamy miejsce spotkania.

Forma zatrudnienia: tylko umowa o dzieło. Pierwsza umowa na 1 miesiąc. Druga umowa na 3 miesiące. Co dalej, zobaczymy, w zależności od wyników portalu.

Wynagrodzenie: brutto 500 zł miesięcznie (do wypłaty netto mniej o pobrane podatki).

Wymagania

Znajomość polszczyzny, znajomość technik video, umiejętność obróbki materiałów video, znajomość youtube konieczna, podstawy dziennikarstwa mile widziane.

Prezentacja firmy

Firma założyła portal dyskusyjny.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
1 miesiąc pierwsza umowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
500PLN - 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od przedłużenia umowy, indywidualnie ustalane
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo