Specjalista Obsługi Klienta - Dział Help Desk

Klient infoPraca.pl

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to firma oferująca kompleksową obsługę celną oraz doradztwo w handlu międzynarodowym, dostarczająca rozwiązania w zakresie zarządzania procesami importowymi, eksportowymi oraz klasyfikacją celną towarów.

Naszym kandydatom oferujemy pracę polegającą na:

  • Codziennej obsłudze klienta międzynarodowego (kontakt mailowy oraz telefoniczny)
  • Praktycznym stosowania przepisów i regulacji celnych w imporcie i eksporcie
  • Sprawdzaniu poprawności dokumentacji handlowej
  • Przetwarzaniu i monitorowaniu transakcji klienta w systemie
  • Wsparciu i pomocy technicznej dla klienta

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • Umiejętności analitycznych, w tym doświadczenia w pracy w arkuszu kalkulacyjnym Excel
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i umiejętność łączenia wielu wątków
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w młodym i dynamicznym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjany oraz opiekę medyczną
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Klient serwisu infoPraca.pl o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne