Specjalista obróbki płyt plexi

Contra Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław 53-608 , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Światowy lider sprzedaży wyrobów z plexi, zatrudni pracownika z doświadczeniem w obróbce płyt plexi ( gięcie, klejenie).

Praca w dużej firmie w centrum Wrocławia, umowa na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie, młody zespół pracowników.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma CONTRA została założona w 1991roku jako przedsiębiorstwo sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis