Specjalista koordynator ds. szkoleń/ Kierownik projektów

ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do realizacji usług/szkoleń/projektów

Stanowisko:

Do obowiązków kandydata będzie należało m.in:

• organizacja usług/ szkoleń/ projektów zgodnie z wytycznymi i dokumentami programowymi UE

• bezpośredni nadzór nad realizowanymi projektami i usługami (możliwe wyjazdy związane z realizacją usług), koordynacja i nadzór nad całością usług lub projektów: szkolenia, kursy, doradztwo, catering, noclegi, sprzęt

• przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej, harmonogramów, programów szkoleń, sprawozdawczość

• weryfikacja dokumentów szkoleniowych, przygotowywanie rozliczeń

• weryfikacja materiałów przygotowanych przez trenerów

• obsługa klientów w zakresie prowadzonych usług/szkoleń

Oferujemy:

• umowę o pracę

• ambitne i ciekawe zadania

• możliwość rozwoju i samorealizacji.

Wynagrodzenie:

• po okresie próbnym – od 3 900,00 zł brutto

• premia uzależniona od efektów pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy posidania m.in.:

• wykształcenia wyższe (preferowane pedagogiczne)

• doświadczenia w kierowaniu projektami finansowanymi ze środków UE

min. 3-letniego doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE, w tym konieczność rozliczenia min. jednego projektu (rozpoczęcie i zakończenie)

• doświadczena w zarządzaniu zespołem/ umiejetności pracy zespołowej

• znajomości dokumentów programowych i strategicznych RPO (np. dla woj. podkarpackiego)

• znajomości zasad przygotowywania i opracowywania dokumentów sprawozdawczych (wnioski o płatność, monitoroing, ewaluacja)

• czynnego prwa jazdy kat. B

• znajomości MS Office

• dyspozycyjnosci i dobrej organizacji pracy

• umiejetności interpersonalnych

•samodzielności i odpowiedzialności

Mile widziane:

• kursy/szkolenia/ studia podyplomowe w kierunku doradztwo zawodowe

 • doświadczenie/umiejętności w zakresie obsługi kadrowo-płacowej firmy (umowy, rozliczenia kasowe, zagadnienia księgowe)

Prezentacja firmy

Firma ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o. posiada doświadczenie w reali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uzależniona od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca