Specjalista kontroli badań nieniszczących metodą MPI

Exact Systems

Stalowa Wola, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie badań nieniszczących metodą MPI
  • Ocena i analiza stwierdzonych niezgodności

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne (min. średnie)
  • Znajomość norm dotyczących badań nieniszczących PN EN ISO 9712 lub PN EN 4179 lub NAS 410
  • Motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy,
  • Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy.

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne