Specjalista kadr (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej dla pracowników,
  • prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących ogólnej pracy działu kadr,
  • budowanie oraz rozwijanie relacji z klientem.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w dziale kadr,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • zaangażowanie, sumienność i dynamizm w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • entuzjazm.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet szkoleń,
  • przyjazną atmosferę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy