Specjalista/ka ds. zasobów ludzkich

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • koordynacja procesów rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych,
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych,
  • współpraca i wsparcie kadry kierowniczej w zakresie prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy tymczasowej,
  • prowadzenie niezbędnych statystyk i raportów z realizowanych procesów rekrutacji,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług pracy tymczasowej,
  • koordynacja wszelkich spraw związanych z zatrudnieniem pracowników tymczasowych, tj szkolenie bhp, odzież robocza, karty dostępu,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, sprawozdań dotyczących stanu i poziomu zatrudnienia personelu tymczasowego,
  • aktywny udział w innych projektach realizowanych przez departament personalny, realizacja powierzonych w ich ramach zadań i obowiązków.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w realizacji projektów rekrutacji personelu,
  • praktyczna znajomość przepisów o zatrudnianiu pracowników,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku ,
  • umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • aktywny udział w innowacyjnych projektach,
  • otwartą ścieżkę awansu,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy