Specjalista/ka ds. postępowań administracyjnych w zakresie ochrony środowiska

P. U. Hetman Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

P. U.  Hetman Sp. z o. o.

Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych działająca na terenie Warszawy

i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

Od: P. U. Hetman Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w/ stanowisku w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie dokumentacji i bieżących spraw związanych z ochroną środowiska,
  • realizacja obowiązków wynikających z przepisów ochrony środowiska,
  • udział w postępowaniach administracyjnych związanych z wydawaniem decyzji, zezwoleń,
  • nadzór i kontrola na przebiegiem postępowań administracyjnych oraz kontrolnych z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia z zakresu ochrony środowiska,
  • dobra znajomość przepisów postępowań administracyjnych z zakresu ochrony środowiska,
  • obowiązkowość, sumienność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • program MultiSport,
  • ZFŚS,
  • ubezpieczenie grupowe (indywidualne),
  • przyjazna atmosfera pracy.