specjalista/-ka ds. obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku rowerowym, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37407
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • handlowa obsługa klientów (sklepów, serwisów rowerowych i sportowych)
  • przyjmowanie, analiza i realizacja zamówień rocznych, bieżących, promocyjnych
  • generowanie dokumentów handlowych i magazynowych
  • budowanie baz danych w programach handlowo-magazynowych spółki
  • uczestnictwo w branżowych imprezach wystawienniczych typu targi, ekspozycje podczas zawodów kolarskich

Oczekiwania:
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość środowiska MS Office
  • mile widziana znajomość programów handlowo - magazynowych firmy COMARCH
  • wykształcenie minimum średnie
  • uczciwość, odpowiedzialność, elastyczność, samodzielność, komunikatywność
  • nastawienie na klienta, zorientowanie na działanie

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)