specjalista/ -ka ds. logistyki i zaopatrzenia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 36509
Praca stała
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • wystawianie dokumentów przewozowych
  • sporządzanie dokumentacji celnej, dokonywanie zgłoszeń celnych
  • nadzór nad obiegiem faktur transportowych oraz ich weryfikacja
  • bieżące kontrolowanie terminowości dostaw
  • kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • weryfikacja planów zapotrzebowania na materiały składane przez zakłady i inne komórki organizacyjne
  • udział w przygotowaniu planów potrzeb materiałowych i ustalanie norm zapasów magazynowych
  • zamawianie materiałów od dostawców dalekowschodnich
  • analiza zapasów magazynowych w celu niedopuszczenia do powstania zapasów nieprawidłowych
  • przygotowywanie analiz dla innych komórek organizacyjnych Spółki
  • planowanie i organizowanie przepływu/transportu zamawianych komponentów pomiędzy dostawcą a magazynem surowców

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z dostawcami dalekowschodnimi oraz urzędami celnymi
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów i procedur celnych
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • znajomość programu MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP

Oferta:
  • umowa o pracę
  • szkolenia w zależności od potrzeb

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)