specjalista/ka ds. konsolidacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla fi oświadczenie we wdrażaniu programu do sporządzania sprawozdania skonsolidowanego rm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 30140
Praca stała
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • sporządzenie miesięcznych i rocznych sprawozdań skonsolidowanych wg MSSF,
  • kontrola poprawności sporządzenia pakietów konsolidacyjnych przez spółki należące do Grupy wg standardów MSSF,
  • przekształcenie danych zawartych pakietach konsolidacyjnych sporządzonych wg PSR na standardy MSSF,
  • udział w procesie przejścia Spółki z Ustawy o Rachunkowości na MSSF
  • koordynacja procesu potwierdzenia sald między spółkami Grupy,
  • udział w przygotowaniu okresowych jednostkowych sprawozdań finansowych,
  • aktualizowanie i dostosowywanie pakietów konsolidacyjnych do potrzeb informacyjnych i zmian przepisów,
  • optymalizacja i ulepszanie procesów w zakresie raportowania, w szczególności opracowywanie nowych wzorów raportów
  • aktualizowanie i dostosowywanie planu kont do potrzeb informacyjnych i zmian przepisów,
  • udział w tworzeniu oraz wdrażaniu polityki rachunkowości Grupy
  • doświadczenie we wdrażaniu programu do sporządzania sprawozdania skonsolidowanego

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości;
  • doświadczenie powyżej 2 – 3 lata
  • umiejętność tworzenia raportów
  • znajomość Ustawy o rachunkowości, przepisów z zakresu Międzynarodowych Standardów
  • sprawozdawczości Finansowej oraz przepisów prawa podatkowego;
  • znajomość systemów finansowo – księgowych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analizowania informacji

Oferta:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)