Specjalista IT ds. obsługi platform sprzedażowych online

Sellbee S.A.

53-333 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• Wystawianie i weryfikację poprawności ofert produktowych na platformach sprzedażowych Ebay, Amazon, Allegro

• Optymalizację ofert w oparciu o SEO, nowości na wyżej wymienionych platformach

• Kontrolę i modyfikację cen produktów, biorąc pod uwagę standardy rynkowe i przyjętą politykę cenową firmy

• Obsługę, modyfikacje i zarządzanie ofertami

• Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z produktami

Zapewniamy:

• Sympatyczną atmosferę pracy w młodym i bardzo dynamicznym zespole

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w doświadczonej firmie

• Możliwość relaksu i odpoczynku w miejscu pracy

• Możliwość częściowego wykonywania pracy z domu

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Kartę Benefit Multisport

• Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia, otwarte 24h. Posiadamy wygodne fotele i   biurka, a także ekspres do kawy z automatycznym spienianiem mleka

Wymagania

Wymagamy:

• Wysokich umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej

• Dobrej znajomości obsługi komputera

• Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel oraz OpenOffiice Calc

• Przynajmniej podstawowej wiedzy w zakresie HTML’a

• Znajomości angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

• Ogólna wiedza na temat sprzedaży online będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Krótko o nas:<br/><br/>- Dysponujemy wiedzą techniczną i sprawdzo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria