Specjalista II linii – Administrator Linux

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie incydentów w Jira związanych z działaniem systemów
  • Zgłaszanie większych problemów oraz propozycji potrzebnych zmian
  • Monitorowanie logów i alarmów oraz tworzenie niezbędnych do tego narzędzi
  • Wdrażanie nowych wersji oprogramowania na środowiska testowe
  • Wspieranie użytkowników i testerów

Oczekiwania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie z Linuxem (preferowany RedHat) - umiejętność pisania skryptów, czytania logów, podstawowa znajomość administracji serwerami
  • Praktyczna znajomość języka SQL - umiejętność pisania zapytań
  • Podstawowa znajomość języka Java lub Jython lub Python – umiejętność czytania logów i błędów aplikacji
  • Mile widziana praktyczna znajomość dowolnych serwerów aplikacyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w środowisku z dużym naciskiem na Continuous Integration & Delivery
  • Pracę w projektach i systemach o dużej skali i złożoności
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
VLOG