Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie wsparciem w zakresie HR dla liderów, menedżerów i pracowników, zarówno administracyjnym, organizacyjnym, jak i merytorycznym. Konieczna jest znajomość zasad, jakimi rządzi się dział HR w zakresie pojęć, metod i procedur.

Wymagania

• Doświadczenie w strukturach HR,
• Doświadczenie w rekrutacji pracowników,
• Aktualana wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznychi zainteresowanie ta tematyką,
• Doświadczenie w tworzeniu raportów i zestawień,
• Znajomość MS Excel, MS Word,
• Świetna umiejętność organizacji pracy,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Sumienność, zaangażowanie, dokładność.

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja