Specjalista Help Desk

Supportit Sp. z o. o.

Garwolin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Supportit Sp. z o. o. (Garwolin)

Przedział wynagrodzenia:3000,00 zł - 3500,00 zł / Miesięczny (Brutto)
Premie, dodatki: TAK
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Czas trwania umowy: Na czas nieokreślony
Ilość wakatów: 1
Minimalne doświadczenie: 1 rok
Wykształcenie: Wyższe licencjackie
Branża: Oferty pracy na IT - Konsulting

Główne zadania :
- wsparcie użytkowników systemów informatycznych
- przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników
- rozwiązywanie zgłoszonych spraw
- przekazywanie spraw trudnych (i monitorowanie ich postępów) do zespołów specjalistów
- informowanie użytkownika o postępach prac
- dokumentowanie prowadzonych działań

Wymagania

Wymagania
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Możliwość pracy poza Warszawą
- Prawo jazdy kategorii B
- Bardzo dobra znajomość sieci LAN i WAN
- Znajomość technologii informatycznych: komputery osobiste, laptopy, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne MS Windows
-Komunikatywność i wysoka kultura osobista
-Umiejętność szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów

CV prosimy przesyłać na adres mailowy. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV informacji o dyspozycyjności do pracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Supportit powstała w wyniku połączenia doświadczenia i kompetencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems