SPECJALISTA HANDLOWIEC

Laser Metal

Piła, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Laser Metal poszukuje kandydata na stanowisko handlowca do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• zbudowanie rynku na wyznaczonym terenie
• pozyskiwanie i obsługa klientów firmy (znajomość branży stalowej)
• znajomość oferty firmy,
• ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu zebrania danych i dokonania uzgodnień do kompleksowego przygotowania oferty handlowej,
• nadzór nad terminowym opłacaniem faktur przez klientów oraz windykacja należności,
• proponowanie działań marketingowych skierowanych na rozwój sprzedaży.
• penetracja rynku wewnętrznego i zewnętrznego w celu pozyskania klientów
• rozpoznawanie potrzeb stałych i potencjalnych klientów
• analiza rynku z uwzględnieniem segmentacji asortymentu i możliwości produkcyjnych
• analiza otrzymanego zapytania, oferty lub zamówienia z uwzględnieniem technicznych możliwości wykonania
• bieżący kontakt z klientami
• negocjacje handlowe
• nadzorowanie realizacji przyjętych ofert oraz zawartych umów handlowych

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• nowe wyzwania i możliwości rozwoju,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
• doświadczenie w handlu
• silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań,
• znajomość technik sprzedaży
• umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
• co najmniej 2 letni staż pracy na stanowisku samodzielnym, doświadczenie w handlu branża mile widziane
• dobra organizacja pracy własnej
• terminowość, samodzielność i zorientowanie na wynik
• umiejętność wyznaczania i realizowania celów
• chęć rozwoju osobistego
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kategorii B
• praca w terenie

Prezentacja firmy

Jako firma specjalizujemy się w kompleksowej obróbce blach.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie