Specjalista ETL

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla wiądącego na rynku lidera z branży e-commerce szukamy:

Specjalista ETLMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie hurtowni danych
  • Przygotowywanie dokumentacji systemu
  • Tworzenie projektów rozwiązań
  • Analiza wymagań
  • Optymalizacja zapytań SQL
  • Debugowanie i znalezienie innych rozwiązań dla obecnych integracji

Wymagania:

  • Doświadczenie z oprogramowaniem ETL / ELT / integracja - najlepiej Talend / SSI
  • Umiejętność pisania zapytań SQL
  • Doświadczenie w analizie procesowej
  • Zdolność do wyjaśniania złożonych procesów w prosty i zrozumiały sposób

Oferujemy:

  • Produkty na skalę międzynarodową
  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy
  • Współpraca długoterminowa na zasadach umowy o pracę bądź B2B / zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zewnętrzne techniczne szkolenia certyfikowane
  • Bezpłatny udział w szkoleniach językowych - szeroki wachlarz językowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet relokacyjny
  • Codziennie świeże owoce i kawa bez limitów :)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Chillout roomy
  • Luźny dress code
  • Atrakcyjna lokalizacja - okolice metra

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: kpi@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.