Specjalista ds. zleceń technicznych

Arche Consulting

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie projektów w zakresie napraw i serwisów instalacji oraz urządzeń,
- kontakt z firmami podwykonawczymi oraz zespołami technicznymi, zlecanie prac,
- rozliczanie projektów,
- ewidencjonowanie zużycia materiałów w systemie.

Nasz Klient oferuje:

- pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz administracji,
- doświadczenie w obszarze realizacji projektów oraz zleceń technicznych - mile widziane,
- wykształcenie wyższe lub średnie,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana znajomość systemu SAP,
- dobre zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis