Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY

• analiza polityki kadrowej i diagnoza potrzeb w kontekście przyjętej przez Uczelnię Strategii Rozwoju;

• wartościowanie stanowisk pracy;

• opracowanie wzorcowych opisów stanowisk i modeli kompetencyjnych na poszczególne stanowiska pracy;

• opracowanie wzorcowych zakresów czynności, obowiązków i odpowiedzialności pracowników;

• opracowanie strategii HR UP, w tym ścieżek rozwoju zawodowego i programu motywacyjnego, zapewniających optymalny rozwój pracownikom Uczelni;

• opracowanie systemu oceny pracowniczej opartej na opisie kompetencji;

• przygotowanie i wdrożenie narzędzi do zwiększenia motywacji pracowników, ich efektywności, satysfakcji i zaangażowania.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Wymagania

NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI

- wykształcenie wyższe (preferowane: Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi);

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu programów rozwojowych i budowaniu ścieżek kariery pracowników;

- znajomość zasad wartościowania stanowisk pracy;

- umiejętność opracowywania opisów stanowisk pracy;

- zaawansowana znajomość pakietu MS Office;

- umiejętność przygotowywanie raportów i analiz dla Pracodawcy (w tym m.in.: tworzenie narzędzi wspierających: prezentacje multimedialne, grafiki i infografiki);

- znajomość jęz. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

DODATKOWE WYMAGANIA

- doskonała organizacja pracy, umiejętność nadawania priorytetów;

- kreatywność;

- odpowiedzialność;

- znajomość specyfiki środowiska akademickiego/naukowego będzie dodatkowym atutem;

- znajomość procesów takich jak m.in.: mentoring, feedback 360, Development Dialog, poszukiwania talentów będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

umowę o pracę, stałe wynagrodzenie, dodatek stażowy, premię, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, niezbędne narzędzia pracy, szanse związane z rozwojem Uczelni.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Top management, Praca Inne