Specjalista ds. zarządzania treścią / Copywriter

BloomNet

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, chcących wraz z naszym zespołem tworzyć nową jakość obsługi informatycznej i kreatywnej. Z naszej strony oferujemy pracę w doświadczonym, zgranym zespole a przy Twoim zaangażowaniu i doświadczeniu zrealizujemy ciekawe projekty ;) Szukamy copywriterów piszących po polsku i po angielsku. Zainteresowanych odsyłamy do szczegółów naszej nowej oferty pracy ;)

Zadania:

• pisanie tekstów promujących strony internetowe

• twórcza realizacja strategii reklamowej

• odpowiedzialność za stronę tekstową reklamy

• umieszczanie tekstów na strony internetowe oparte o nasz autorski CMS – MOKIO

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie jako copywriter

• bardzo dobra znajomość zasad polskiej pisowni

• kreatywność i inicjatywa własna

• swoboda w operowaniu słowem

• umiejętność pisania zwięzłych i wyrazistych tekstów

Zapewniamy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz praca nad

innowacyjnymi startupami o globalnym zasięgu

• pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

• system dodatkowych benefitów

• pracę w komfortowych warunkach w Parku Naukowo Technologicznym w Olsztynie

Prezentacja firmy

BloomNet to zespół profesjonalistów, których pasją są nowe technologie, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja