Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji Chemorozruch Sp. z o.o..

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca i międzyoperacyjna kontrola jakości robót,
  • Wykonywanie badań nieniszczących,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Odbiór robót spawalniczych w tym sporządzanie wpisów do dziennika spawania.

Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w technologii spawania,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi,
  • Posiadanie aktualnych uprawnień VT2 i PT2 – warunek konieczny,
  • Wiedza z zakresu odbioru robót spawalniczych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów,
  • Dokładność, rzetelność w wykonywanych zadaniach,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.