Specjalista ds. Zapewnienia Jakości/Osoba Wykwalifikowana

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Sieradz, łódzkie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zwalnianie produktów do obrotu
  • Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych mających wpływ na jakość produktów leczniczych
  • Koordynowania i współuczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów, reklamacje, audyty)
  • Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach walidacji procesów, kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń, systemów pomocniczych zgodnie z wymogami GMP
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie opracowywania i wdrożenia walidacji optymalnej dla spółki i zgodnej z aktualnymi przepisami, wytycznymi i trendami w zakresie GMP
  • Współuczestniczenie w przygotowaniu obszarów produkcyjnych do inspekcji i audytów

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe (farmacja, medycyna, analityka medyczna, biologia, biotechnologia, chemia, weterynaria)
  • Doświadczenie min. 2 lata
  • Znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych
  • Rozumienie technologii analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych
  • Umiejętność realizacji złożonych zadań
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość procesów walidacji/ kwalifikacji w produkcji farmaceutycznej
  • Umiejętność pracy z MS Office
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych