Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Avena Sp. z o.o.

Osielsko k. Bydgoszczy, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Avena sp. z o.o., zlokalizowana w Osielsku pod Bydgoszczą, to wyspecjalizowany producent farmaceutyczny konsekwentnie budujący swoją pozycję na rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz (Osielsko)

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • koordynowanie i organizowanie pracy działu zaopatrzenia i logistyki w zakładzie wytwórczym;
  • realizowanie i monitorowanie całego procesu zakupu określonych surowców, sprzętów i materiałów potrzebnych do procesu produkcji wyrobów farmaceutycznych zgodnie z wymogami GMP oraz prawa farmaceutycznego;
  • wysyłanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji produktów;
  • negocjowanie zakupów towarów oraz usług logistycznych;
  • regularne dokonywanie oceny obecnych producentów/dostawców i przedstawianie propozycji kwalifikacji nowych źródeł zaopatrzenia;
  • zapewnienie i utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych umożliwiających produkcje w zakładzie wytwórczym;
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zapasów i zakupów łącznie z analizą ekonomiczną;
  • śledzenie zmieniających się trendów i kierunków rozwoju w dziedzinie zakupów i logistyki z naciskiem na ich optymalizacje procesu;
  • przeprowadzanie procesów reklamacyjnych;
  • maksymalna konsolidacja dostaw surowców, materiałów opakowaniowych, usług, logistyki w obrębie grupy Farmina i jej 4 zakładów wytwórczych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w dziale zaopatrzenia w firmie farmaceutycznej, medycznej lub chemicznej;
  • znajomość zasad GMP oraz GDP;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • umiejętność negocjacji warunków zakupowych w kontekście cen, warunków płatności, szybkości dostawy, bezpieczeństwa produktu itp.;
  • znajomość języka angielskiego;
  • elastyczność, samoorganizacja, umiejętność planowania, praca pod presją czasu;
  • bardzo dobra komunikacja interpersonalna oraz komunikacja z innymi działami w firmie wytwórczej (produkcja, KJ, Dział Sprzedaży);
  • znajomość przepisów logistycznych Incoterms;
  • prawo jazdy kategorii „B”;
  • łatwość i doświadczenie w pracy z systemem ERP.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • współtworzenie sukcesu w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników.

Prezentacja firmy

Avena sp. z o.o., zlokalizowana w Osielsku pod Bydgoszczą, to wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia