Specjalista ds. zamówień OtC z językiem niemieckim (Automatyka Przemysłowa)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Obsługa klienta

Informacje o projekcie:

  • Branża: Systemy przemysłowe
  • Lokalizacja: Katowice, 5 min pieszo od głównego Dworca PKP
  • Godziny pracy: 9 - 17
  • Języki obce: niemiecki C1 i angielski B2
  • Wynagrodzenie: 6.5 - 7.5 k PLN brutto
  • Podróże służbowe: okazjonalnie
  • Praca zdalna: okazjonalnie
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym

Zadania:

  • Procesowanie zamówień systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa
  • Rejestrowanie wszystkich interakcji z Klientami i Partnerami w bazie danych SAP
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami i współpracownikami
  • Aktywny udział w procesie przenoszenia procesu zamówień z Niemiec do Polski
  • Przetwarzanie danych związanych z zamówieniami i pilnowanie ram czasowych zamówień
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji Klienta dotyczącej zamówień, zwrotów, kredytów, zapytań

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta (mile widziana współpraca z klientami niemieckojęzycznymi)
  • Doświadczenie w pracy z procesami OtC
  • Znajomość systemów ERP (preferowany SAP)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i chęć pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowo powstałego zespołu
  • Dogodną lokalizację biura, w pobliżu Dworca PKP w Katowicach
  • Comiesięczny dodatek językowy do pensji
  • Kartę MultiSport
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Bezpłatny dostęp do porad specjalistów (np. prawnik)
  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.