Specjalista ds. zakupu żywca drobiowego

Biznes Partner Sp. z o.o.

Kaleń, gm. Wolbórz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej wpis do ewidencji Agencji Zatrudnienia nr 491 oferta pracy tymczasowej, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaleń / Gm. Wolbórz, woj. łódzkie

Zadania:
- realizacja planu kontraktacji żywca drobiowego,
- aktywne pozyskiwanie nowych dostawców żywca

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w handlu – mile widziane,
- umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem,
- bardzo dobre umiejętności negocjacji, organizacji,
- umiejętność pracy w grupie,
- znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
- doskonała organizacja pracy

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży drobiarskiej,
- pracę w godzinach od 7.00 – 15.00,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie