Specjalista ds zakupu materiałów budowlanych

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Łódź, 90-009, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje do biura w Łodzi kandydatki/kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów w branży budowlanej

Zakres zadań:

analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą zakupu materiałów budowlanych,
przygotowywanie planu zakupu,
tworzenie zapytań ofertowych; analiza porównawcza ofert,
prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami
uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców,

Oferujemy:
pracę w młodej i dynamicznie zarządzanej firmie,
wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy
pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania

wykształcenie średnie techniczne budowlane,
doświadczenie w pracy w branży budowlanej i znajomość branży
dobra znajomość pakietu MS Office,
skrupulatność, dokładność,
umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,
doświadczenie we współpracy z dostawcami i podwykonawcami,

mile widziana znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Zakupy / Zaopatrzenie