SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Donako Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii poszukuje pracownika na stanowisko:

Odpowiedzialność:

  • Zakup elementów stalowych oraz usług, kooperacyjnych na poziomie operacyjnym (ERP),
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych na potrzeby projektów,
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych dostawców,
  • Nadzór nad reklamacjami,
  • Optymalizacja kosztów i warunków realizowanych zakupów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – wydział mechaniczny, mechaniczno-energetyczny,
  • min.3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość narzędzi zakupowych, umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi lean management,
  • mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego systemu ISO 9001,
  • doskonałe zdolności interpersonalne oraz analityczne,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. ubezpieczenie medyczne, karty multisport, bony świąteczne).

Prezentacja firmy

Donako jest niezaleznym producentem narzedzi i komponentow do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja