Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zakładu w RYBNIKU poszukujemy do wzmocnienia naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Rybnik, LZ/RBK

Obowiązki:

  • realizacja procesu zakupów, prowadzenie rejestru ofert
  • kontakt z kontrahentem w całym procesie realizacji zakupów;
  • śledzenie bieżących stanów magazynowych w zakresie asortymentu, za którego zakup jest odpowiedzialny
  • weryfikacja warunków handlowych ofert składanych przez kontrahentów
  • dążenie do obniżenia kosztów zakupu z zachowaniem jakości dostarczanych materiałów i komponentów
  • weryfikacja listy dostawców oraz poddostawców
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w branży automotive
  • znajomość zagadnień zakupowych i procesu negocjacji
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w stresie, dyspozycyjność
  • samodzielność w działaniu,
  • kreatywność, innowacyjność,
  • praktyczna znajomość systemu SAP bądź innego programu klasy ERP
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programu Excel

Oferujemy:

  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój i poszerzanie wiedzy
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole
CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać wybierając przycisk aplikowania: