Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

specjalista ds. zakupów

Nr ref.: 33299
Praca stała
Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • Składanie zamówień na zakup materiałów zgodnie ze specyfikacją
  • Zarządzanie terminami dostaw i kontrola certyfikatów materiałowych
  • Zgłaszanie reklamacji na zakupione materiały
  • Rozwijanie współpracy z aktualnymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
  • Zarządzanie stanami magazynowymi
  • Monitorowanie procesu produkcji
  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów
  • Archiwizowanie dokumentacji
  • Kontrola dokumentów handlowych
  • Raportowanie i analiza danych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenia na stanowisku asystenta lub specjalisty ds. zakupów/ asystenta lub specjalisty w dziale handlowym/ asystenta lub specjalisty ds. logistyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, samodzielność i zdolność do koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zasad BHP
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferta:
  • Ciekawa i stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Ciekawy pakiet socjalny (karta Multisport)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)