iView Recruitment s.c.

Do jednego z projektów realizowanych przy współpracy z naszym Partnerem, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Oleśnica k. Wrocławia

Opis stanowiska:

  • Zabezpieczenie dostępności dostawców dla nowych projektów
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców, opracowywanie zapytań ofertowych, analiza i negocjacje ofert
  • Zapewnienie zatwierdzenia nowych dostawców i komponentów zgodnie z planami realizacji projektów
  • Przygotowanie danych niezbędnych do podjęcia decyzji o wyborze nowego dostawcy

Kogo szukamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w praca w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane, prosimy o złożenie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.