Specjalista ds. zakupów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. SDZ/003/ENO

Zadania:

  • Zakupy materiałów niezbędnych do produkcji oraz materiałów pomocniczych z uwzględnieniem terminowości dostaw i wymogów
  • Analiza ilości zużywanych materiałów pod kątem ustalania właściwego poziomu zapasów bezpiecznych dla poszczególnych materiałów w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Analiza i optymalizacja procesów zakupowych
  • Badanie rynku materiałów i surowców w celu oceny możliwości pozyskania alternatywnych dostawców
  • Zlecanie usług kooperacyjnych, rozliczenie ich w powierzonym zakresie
  • Prowadzenie zapisów oceny każdej dostawy w zakresie terminowości i jakość
  • Tworzenie bazy danych potencjalnych dostawców materiałów i usług kooperacyjnych
  • Prowadzenie spraw związanych z reklamacjami materiałów
  • Udział w procesie kwalifikacji dostawców oraz ich okresowa ocena

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i udział w rozwoju firmy
  • Miłą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Szkolenia w zależności od potrzeb
  • Opiekę medyczną dla pracownika i rodziny
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Asertywność, nastawienia na realizację celów
  • Otwartość, optymizm
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials