Specjalista ds. zakupów z językiem francuskim

Work Service Express.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

  • Zakup materiałów nieprodukcyjnych na potrzeby zakładu (sprzęt IT, części do maszyn, usługi sprzątające)
  • Nadzór nad procedurami zakupowymi
  • Tworzenie i implementacja strategii zakupowych dla danych grup produktów
  • Kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Power Point)

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • Wsparcie życzliwego i doświadczonego zespołu
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.