Specjalista ds. Zakupów z j. włoskim

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

• Analiza zapotrzebowania w zakresie dostaw,

• Kontakt z wszystkimi działami firmy w zaresie terminów oraz wymagań technicznych,
• Składanie zapytań ofertowych i ich koordynacja, negocjacje cen i warunków realizacji,

• Weryfikacja zgodności dostaw ze złożonymi zamówieniami,

• Stała współpraca z dostawcami, kwalifikacja i dyskwalifikacja dostawców,

• Sporządzanie raportów i analiz dotyczących obszaru zakupów,

• Optymalizacja procesów dostaw.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego – warunek konieczny!
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Doświadczenie w pracy w dziale zakupów/zaopatrzenia,

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,

• Znajomość praktycznych zagadnień z zakresu logistyki, zakupów i planowania materiałowego,

• Samodzielność i sumienność w realizacji zadań,

• Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,

• Znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

• Dokładność i systematyczność

Oferujemy:

• Stabilną pracę w renomowanej zagranicznej firmie

• Umowa bezpośrednio z pracodawcą

• Wynagrodzenie zapewniające satysfakcję

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie