Specjalista ds. Zakupów - umowa na zastępstwo

Wolters Kluwer S.A.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Wolters Kluwer jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Główne zadania

  • Organizowanie i prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z przyjętą polityką firmy;
  • Analizowanie potrzeb zakupowych, przygotowywanie zapytań ofertowych, zarządzanie procesem postępowań zakupowych;
  • Weryfikacja i wybór dostawców oraz gromadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami;
  • Przygotowywanie i finalizacja umów zakupu (we współpracy z działami merytorycznymi i działem prawnym);
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami;
  • Współpraca z dostawcami polskimi oraz zagranicznymi;
  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw;
  • Analiza rynku oraz kosztów zakupów w celach optymalizacji procesów oraz poszukiwania źródeł oszczędności;
  • Zarządzanie systemem zakupowym i wspieranie jego użytkowników;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby analiz kosztowych.

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w ramach struktur zakupowych);
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji z dostawcami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel;
  • Znajomość systemów zakupowych;
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji;
  • Samodzielność, kreatywność i pomysłowość w działaniu, wysokie zdolności analityczne;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo;
  • Możliwość zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pozytywną atmosferę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem;
  • Ciekawe i inspirujące projekty;
  • Długotrwałą współpracę;
  • Prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.