Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych

Moltton

Sosnowiec, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,
  • Prowadzenie negocjacji oraz analiza warunków handlowych i porównywanie ofert,
  • Prowadzenie procesu wyboru dostawcy,
  • Nadzór nad odbiorem pierwszej dostawy oraz kontrola realizacji postanowień umowy,
  • Ocena okresowa dostawców, analiza ryzyka oraz poszukiwanie oszczędność

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość MS Excell oraz SAP,
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz zarządzania czasem.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton