Specjalista ds. zakupów (j.angielski)

Hygienika Dystrybucja S.A.

Lubliniec k Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów najlepiej w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w kontaktach biznesowych z partnerami zagranicznymi
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (niezbędna do realizacji zadań zawodowych)
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B, obsługa komputera w zakresie Ms Office (szczególnie Excel)
  • wysoka orientacja na osiąganie wyników
  • zdolności negocjacyjne i analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  •  dynamizm, inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • dostęp do szkoleń

Główne zadania:

  • planowanie i organizacja zakupów surowców do produkcji
  • wybór najbardziej optymalnych dostawców krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi dostawcami
  • składanie zamówień, zatwierdzanie dostaw,

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży produkcji wyrobów higi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Analityka