Specjalista ds. zakupów i administracji

Filters International Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Filters International Sp zo.o. jest firmą produkcyjną która wspiera swoich Klientów poprzez dostarczanie im najwyższej jakości produktów filtracyjnych stosowanych w centralach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Główne obowiązki specjalisty ds. administracji i wsparcia sprzedaży:
- budowanie bazy dostawców
- przygotowanie i przeprowadzanie procesów zakupowych
- negocjowanie warunków zamówienia
- przygotowywanie transportu i dokumentów przewozowych
- obsługa logistyczna zamówień
- praca w systemie ERP
- przygotowywanie podstawowych zestawień i raportów z systemu
- obsługa i nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji w firmie
- telefoniczna i mailowa obsługa dostawców
- wystawianie faktur
- przygotowanie zestawień księgowych (wymaganych płatności)
- monitorowanie wpłat od Klientów
- windykacja przeterminowanych należności - przygotowywanie wezwań do zapłaty

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- zdolności analitycznego myślenia
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min 2 lata
- umiejętności samodzielnej pracy
- wysokiej organizacji pracy
- znajomości MS Word i MS Excel
- komunikatywności
- sumienności
- dużej motywacji do pracy
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

Filters International sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premia uzależniona od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie